Podlahy linoleum Brno

Podlahy Brno nabízejí zákazníkům v Brně a v okolí Brna službu Linoleum Brno. Její náplní jsou všechny práce a služby, které vedou k realizaci podlah z linolea , položené lepením nebo jako plovoucí podlaha v domácnostech i v komerčních objektech

Linoleum Brno - přírodní alternativa PVC podlah

Linoleum je čistě přírodní podlahovina, vyrobená ze lněného oleje, přírodních pryskyřic a dřevní moučky. Vyrábí se ve formě pásů, čtverců nebo i lamel se zámky.

Linoleum  - výhody a nevýhody

Linoleum má dobré tepelně i zvukově izolační vlastnosti,  příjemný vzhled, dobře se ošetřují a jsou vysoce odolné proti poškození, respektive poškození je na linoleu málokdy viditelné. Lze je ošetřovat vlhkým hadrem. Příjemnou vlastností linolea je jeho měkký povrch, linoleum je tedy vhodné i tam, kde se chodí naboso, případně do místností, kde si na podlaze hrají děti. Oproti vinylovým podlahám, kterým se linoleum velmi podobá a často s nimi bývá zaměňováno, nevzniká na linoleu elektrostatický náboj a nedrží se na něm tedy prach. Linoleum má i antibakteriální vlastnosti - ničí zárodky mnoha nemocí a mikroorganismy, proto je výhodné k použití ve zdravotnictví. Má vysokou protipožární odolnost a například upadlá cigareta na něm nezanechá žádné stopy.

Linoleum je citlivé na UV záření, místa zastavěná nábytkem jsou po jeho přemístění znatelně tmavší, avšak po několika týdnech se kontrasty samy odstraní.

Služby - pokládání linolea Brno

Služba Pokládání linolea Brno zahrnuje všechny technologické kroky, vedoucí k  realizaci podlah z linolea ve formě čtverců nebo lamel, jejichž svrchní vrstvu tvoří linoleum s vybraným dekorem a tloušťkou. Službu Linoleum Brno nabízíme na celém území Brna a Jihomoravského kraje.

  • Linoleum ve čtvercích - čtverce z linolea se lepí na podklad - ideální pro trvalé podlahy v místnostech, kde chceme chodit naboso bez pocitu chladu a nepřejeme si koberce.
  • Lamelové linoleum - linoleum tvoří horní vrstvu na nosné desce z tvrdého materiálu, opatřené zámky. Toto řešení používá např. známý materiál Marmoleum Click, určený pro plovoucí podlahy z linolea. V současnosti jsou plovoucí podlahy Marmoleum jedněmi z nejčastěji prodávaných podlah z přírodních podlahových materiálů.

Chci nabídku na pokládku linolea

 

 

 

Materiály - které podlahy z linolea nabízíme

Linoleum Brno  - to je nabídka podlah z linolea prověřených světových i tuzemských výrobců. Podlaháři Brno doporučují zejména tyto osvědčené značky podlah z linolea :

Chci nabídku na linoleum