Korkové podlahy Brno

Podlahy Brno nabízejí zákazníkům v Brně a v okolí Brna službu Korkové podlahy Brno. Její náplní jsou všechny práce a služby, které vedou k realizaci korkové podlahy , položené lepením nebo jako plovoucí korková podlaha v domácnostech i v komerčních objektech

Korkové podlahy Brno - teplý povrch a měkký došlap

Korkové podlahy využívají specifických vlastností korkového dřeva. Mají dobré tepelně i zvukově izolační vlastnosti,  přírodní vzhled, dobře se ošetřují a opravují. Jejich povrch lze mírně zbrousit a obovit tak vzhled podlahy i po několika letech používání. Příjemnou vlastností korkové podlahy je jejich měkký povrch, jsou tedy vhodné tam, kde se chodí naboso, případně do místností, kde si na podlaze hrají děti.

Korkové podlahy nejsou vhodné do bytů s domácími mazlíčky, kteří je často rádi likvidují.

Služby - pokládání korkových podlah Brno

Služba Pokládání korkových podlah Brno zahrnuje všechny technologické kroky, vedoucí k  realizaci podlah z korku ve formě čtverců nebo lamel, jejichž svrchní vrstvu tvoří korek s vybraným dekorem a tloušťkou. Službu Pokládání korkových podlah Brno nabízíme na celém území Brna a Jihomoravského kraje.

  • Korkové podlahy ve čtvercích - čtverce z korku se lepí na podklad - ideální pro trvalé podlahy v místnostech, kde chceme chodit naboso bez pocitu chladu a nepřejeme si koberce.
  • Lamelové korkové podlahy slučují výhody měkkého korku s tvarovou stálostí a mechanickou odolností dřevotřískového jádra lamel. V současnosti jsou korkové podlahy jedněmi z nejvíce prodávaných podlah ze všech druhů přírodních podlahových materiálů.
  • Plovoucí korkové podlahy jsou oblíbené mezi podlahami z přírodních materiálů pro svoji měkkost, tichý došlap, izolační schopnosti a schopnost nahradit koberce. 

Chci nabídku na pokládku korkové podlahy

 

 

 

Materiály - které korkové podlahy nabízíme

Sortiment Korkové podlahy Brno obsahuje nabídku korkových podlah prověřených světových i tuzemských výrobců. Podlaháři Brno doporučují zejména tyto osvědčené značky korkových podlah :

Chci nabídku na korkové podlahy

 

 

 

Nátěry podlah zajistí ochranu korkové podlahy

Pro zvýšení odolnosti korkových podlah doporučujeme natřít položenou korkovou podlahu bezbarvým lakem. Při volbě lesklého laku bude mít podlaha lesklý povrch, matný lak zachová přírodní vzhled korkové podlahy. Službu nátěry korkových podlah Brno zajišťují naši Natěrači Brno, v případě objednávky služby Pokládání korkových podlah Brno provedou odborně nátěry naši podlaháři

Chci nabídku na nátěry korkových podlah

 

 

 

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.  Souhlasím  Zásady ochrany osobních údajů